User name
Password

Foto ziņu aģentūras f64 fotoservisa lietošanas palīdzība

Vispārējā informācija

Foto servisā esošo fotogrāfiju izmērs garākajā malā ir 2048 pikseļi, RGB krāsu kodējumā, kompresēts JPEG formātā augstā kvalitātē. Faila lielums vidēji 700 - 1000 Kb. Nekompresēta faila lielums ir aptuveni 8 MB.

Visās mapēs fotogrāfijas ir sakārtotas pēc faila apstrādes datuma apgrieztā secībā, t.i. - jaunākās pirmās, vecākās pēdējās. Tiklīdz servisā tiek pievienota jauna fotogrāfija, iepriekšējās reālā laikā maina savu atrašanās vietu, pārvietojoties tālāk.

Fotogrāfijas mapēs ir sadalītas pēc to sižetu kategorijām. Mape 'Visas bildes' ir visu pārējo mapju apvienojums, izņemot lietotāju privātās mapes.

Visi fotogrāfiju atslēgvārdi un pārējā IPTC informācija ir latviešu valodā ar visām transkripcijas zīmēm.Kategoriju mapes

Lapas augšpusē ir parādīta lietotāja identitāte un iespēja autorizēties un beigt darbu. Tālāk seko norādes, kur lietotājs var atgriezties uz iepriekš izvēlētās mapes sākumu, kā arī meklēt nepieciešamo fotogrāfiju pēc paplašinātiem meklēšanas parametriem. Zemāk attēlotas pieejamās fotogrāfiju kategorijas.

'Online' - jaunākās aģentūras fotoservisā pieejamās fotogrāfijas.

'Arhīvs' - pārējās aģentūras fotoservisā pieejamās fotogrāfijas.

'MN arhīvs' - Mediju Nama arhīva fotogrāfijas.

'Klients' - aģentūras klienta ekskluzīvi noorganizēto pasākumu fotogrāfijas (šī mape redzama tikai klientam).

fotozinas@f64.lv |  +371 67886818  |  Cēsu iela 31/k3, Rīga, LV-1012 Autortiesības |  Lietošanas noteikumi |  Palīdzība

Autortiesības © SIA "F64 Photo Agency" 2015. Visas tiesības uz fotogrāfijām aizsargātas.